BİZİ ARAYIN KONUMU AÇ

Mezuniyet Organizasyonları

Mezuniyet töreni organizasyonları için okulunuzda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetleri sağlayabiliriz. Kep atma töreni için kokteyl ve ya yemek organizasyonu, ekip ve malzeme temini, süsleme çalışmaları, balon ve tül süslemeleri, ses sistemi kurulumu ve DJ eşliğinde eğlence, kep atma anı için konfeti ve volkan gösterisi bu alanda verdiğimiz organizasyon hizmetlerinden bazılarıdır. Seneler süren uzun ve yorucu bir eğitim maratonunun ardından mezun olan öğrenciler, bu mutlu günlerini eksiksiz ve kusursuz bir organizasyonla taçlandırmak isterler. Öğretmen ve öğrencilerin bir arada bulunduğu, eğlenceli sohbetlerin gerçekleştiği ve velilerin de katılım gösterdiği bu tür organizasyonlar, sanıldığının aksine bir hayli meşakkatli bir süreci de beraberinde getirirler. Konuşma yapacak olan kişilerin sesini tüm misafirlere duyurabilmesi için gerekli olan ses sistemi ve yine misafirler için temin edilmesi gereken masa - sandalye gibi araçların yanı sıra, sahne kurulumu ve süsleme faaliyetleri de işin içine girince mezuniyet törenlerinin basit bir kep fırlatma sahnesinden ibaret olmadığı daha iyi anlaşılabiliyor. Organizasyon hizmetleri sunan ve alanında başarılı çalışmalara imza atmış olan firmamız, eğlenceli ve hoş bir mezuniyet töreni gerçekleştirmeniz için gerekli olan tüm etkenleri başarıyla bir araya getiriyor. Size kalan ise sadece mezuniyet töreninin tadını çıkarmak, coşku ve heyecanla unutulmaz bir güne tanıklı etmek olacaktır. 

mezuniyet töreni organizasyonlarında;

sahne ses ışık - balon,tül,kumaş süslemeleri - dj ve sanatçı temini - sandalye ve masa giydirmeleri - havai fişek -profesyonel konfeti gibi hizmetler vermekteyiz..

    

manisa mezuniyet töreni organizasyonu ,izmir mezuniyet töreni organizasyonu,salihli mezuniyet töreni organizasyonu,turgutlu mezuniyet töreni organizasyonu,akhisar mezuniyet töreni organizasyonu,aydın mezuniyet töreni organizasyonu,bornova mezuniyet töreni organizasyonu,mezuniyet balosu,mezuniyet organizasyonu,bornova mezuniyet töreni organizasyonu,kemalpaşa mezuniyet töreni organizasyonu,mezuniyet organizasyon

Ayrıca firmamız Manisa'da Ahmetli, Akhisar, Alasehir, Demirci, Gölmarmara, Gördes, Kırkağaç, Köprübaşı, Kula, Salihli, Sarıgöl, Saruhanlı, Selendi, Soma, Şehzadeler, Turgutlu, Yunusemre ilçelerinde mezuniyet balosu düzenlemektedir.